Kruh přátel hudby

Kruh přátel hudby
 
Hledáme spolupracovníka na zapracování k organizaci koncertů Kruhu přátel hudby v Telči. Jde o neplacenou, ale velmi záslužnou práci. Pan Zadina se odstěhoval z Telče a nemá možnost v místě vše potřebné zařizovat. Pro začátek by nešlo o předání funkce, ale dílčí pomoc při organizaci koncertů v Telči.
Více se dá domluvit při osobním jednání nebo písemně e-mailem zadina@zustelc.cz.
 
 

Příští koncert: činnost KPH je pro rok 2024 přerušena

Doporučujeme:
 

Stamicovy slavnosti v Nové Říši 12. května 2024 v Koncertním sále Kláštera premonstrátů od 17:00

(díla J. Myslivečka, J. J. Ryby, F. V. Kramáře, P. Vranického)

Absolventské koncerty žáků ZUŠ Telč v dubnu a květnu

Klavírní recitál Kláry Skalkové 23. května 2024 v sále ZUŠ od 18:00

(Beethoven a Mussorgskij)

Za rok 2020 jí byla udělena cena ,,Plzeňský Orfeus" za reprezentaci Plzeňského kraje v oblasti vážné hudby, a to za 3. cenu v mezinárodní soutěži Broumovská klávesa
Klára již vystoupila jako sólistka několika klavírních koncertů s orchestry v České republice. V sezóně 2024/2025 vystoupí s Janáčkovou filharmonií jako sólistka Čajkovského Klavírního koncertu č. 1.
V roce 2024 Klára získala stipendium od Yamaha Music Foundation.
V červnu roku 2023 byla vybrána na prestižní kurzy Academie Villecroze do třídy profesora Avedise Kouyoumdjiana. Tento rok v březnu měla možnost se zúčastnit dalších kurzů v rámci festivalu v Schiermonnikoog v Nizozemsku. Na tyto kurzy získala podporu od Nadace Život umělce.


 

 

 

 

 

Děkuji všem, kteří ve 45. sezóně přispěli ke zdaru naší činnosti, jmenovitě paní Doskočilové a manželce Věře, za pořadatelskou službu, paní Novákové a Horálkové z informačního střediska radnice za plakáty a programy, paní Ampapové a Švecové za poskytnutí prostor a pomoc při organizaci koncertů v NPÚ, spolku SOMTNET za spolupraci při komunikaci s členy KPH, paní ředitelce ZUŠ Evě Pavlíkové za pomoc při organizaci koncertů, zapůjčení sálu, klavíru a dalšího potřebného! Spolupracovník se bohužel doposud žádný neozval.

Lubomír Zadina (zadina@zustelc.cz)

 

 

 

Začátky koncertů  v 19:00.
Vstupné pro hosty bude 100,-Kč, pro členy KPH Telč 50,-Kč, studenti 30,-Kč.
Členský příspěvek 100,-Kč .

 

 

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)