Krupička Lukáš

Lukáš Krupička se narodil v Třebíči. Zde také vystudoval Obchodní akademii a třebíčskou ZUŠ, kde se učil hře na kytaru, harfu a klavíru. 

S hudbou začal v kytarové škole Jiřího Němce. Po objevení způsobu hry Štěpána Raka se přihlásil na ZUŠ, kde ho klasické kytaře, jazzu a flamenco stylu učil Jan Řezník – bývalý sólista filharmonie Brno.

Později přidal hru na klavír a harfu. Pod vedením Anny Kolaříkové se v oboru hra na harfu dostal na konzervatoř Brno, kterou následně vystudoval včetně vyšší odborné školy zakončené absolutoriem pod vedením prof. Ivany Švestkové.

V Třebíči vyučoval kytaru v soukromé škole Vostrý s.r.o. a v Brně učí kytaru v SVČ Lužánky p. o.


Prošel mnohými hudebními skupinami, kde působil především jako kytarista. (WhyLars, Malashnikow, Midnight Madness, Endless Melody, Asgard, BigBoss band). Momentálně je aktivní v autorském projektu Laky Mari a kapele Regon.

 

Z hudebních žánrů jej baví: lidová hudba, klasická hudba, jazz, flamenco, nejvíce je zaměřený na různé alternativy rocku a heavy metalu.

 

Díky vrozené kreativitě a vlastnímu zájmu o kytaru je schopen vyučovat hru na klasickou kytaru, elektrickou kytaru, jazzový i flamenco styl.

 

Při výuce kytary a hudební nauky přihlíží k individuálním schopnostem žáků, jejich rozličným potřebám a hudebnímu cítění.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)