Toto je TikiWiki v1.9.8.3 -Sirius- © 2002–2007 – Tiki komunita So 19 of Sep, 2020 [15:16 UTC]
Z naší činnosti
Kruh přátel hudby
vytiskni
Zahájení školního roku 2020/2021

Školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1. září 2020

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021
Výuka v hudebním i výtvarném oboru začne v pondělí 7. září 2020
S ohledem na stálá zvýšená hygienická opatření v souvislosti s výskytem nákazy COVID-19 žádáme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy. Výjimkou jsou rodiče nejmladších žáků (do 7 let), které prosíme, aby minimalizovali svou přítomnost v prostorách školy na nezbytně nutnou dobu.
Do školy nesmí vstoupit žák, který vykazuje příznaky respiračního onemocnění.
V případě chronických obtíží (alergie), prosíme, přineste potvrzení od lékaře.
Děkujeme mnohokrát za pochopení.

Schůzka pro nově přijaté žáky se koná v úterý 1. září 2020 v 15 hodin v horním sále ZUŠ.


Rozvrh hudební nauky (výuka od 7. září):


Přípravná hudební výchova
Úterý 13.15 – 14.00

Skupina A1
Pondělí 13.40 – 14.25

Skupina A2
Středa 13.15 – 14.00

Skupina B
Středa 14.10 - 14.55

Skupina C
Čtvrtek 14.30 – 15.15

Skupina D
Úterý 14.30 – 15.15

Skupina E
Středa 15.00 – 15.45

Nová Říše
Pondělí 12:45 - 13:30

Souborová hra (EKN)
Pondělí 15:00 - 15:45

Volitelný předmět Klavírní seminář: úterý 15.30-16.15
Akordeonový orchestr: čtvrtek 15.45 – 17.15

Domluva rozvrhu učitelů

úterý 1.9.2020- pátek 4.9.2020
Barešová Ivana telefonicky
Bláhová Lenka čtvrtek 3/9 15.00 - mladší žáci - 1. až 3. třída ZŠ
16.30 - starší žáci - od 4. třídy ZŠ – dolní sál
Coufalová Dita úterý 1/9 9.00-12.00
středa – pátek 13.00-16.00
pondělí 7/9 13.00 - Nová Říše
Doležalová Pavla v 15:00 - středoškoláci a 9. třída (nejstarší žáci - skupina C úterní a G páteční) a nejmenší (pondělní přípravka D)
v 15:30 - ostatní žáci - schůzka v dolním sále
s sebou: školní rozvrh
Jacobsová Jitka telefonicky - čt, pá 13.00-16.00
Janková Martina pátek 4/9 13.00-15.00
Kinzlová Hana úterý 1/9 9.00-12.00, 15.00-16.00
středa, čtvrtek 13.00-16.00
Kolaříková Anna telefonicky
Koukalová Doňa úterý 1/9 9.00-12.00, 15.00-16.00
středa - pátek 13.00-16.00
Krajíčková Ludmila čtvrtek 3/9 14.00-15.00 hromadně
Krejčí Eva čtvrtek 3/9 13.00-16.00
Mašát Evžen úterý 1/9 9.00-12.00
Pavlíková Eva telefonicky - úterý 1/9 10.00-12.00
Pleskačová Martina úterý 1/9 9.00-12.00
Svobodová Jitka čtvrtek 3/9 15.00 hromadně
Svobodová Milena pátek 4/9 13.00-16.00
Šimánek Jaroslav úterý 1/9 9.00-12.00, 15.00-16.00
středa 2/9 13.00-16.00
Tůmová Helena čtvrtek 3/9 16.00 hromadně
Uhlířová Jana telefonicky
Vohoska Petr pondělí 7/9 13.00 - Nová Říše
Zadina Lubomír úterý 1/9 9.00-12.00
středa 2/9 13.00-16.00


Pěvecký sbor (výuka probíhá od 7. září v budově UC):
MiniTelčísílka (5-6let)
Pondělí
12.40 - 13.25
Telčísílka (7-10let)
Pondělí
13.30 - 15.00
Telčísla (od 11 let)
Pondělí
15.15 – 16.45




Zapsal(a): admin poslední úprava: Úterý 01 of září, 2020 [11:28:40 UTC] uživatelem: zadina


Postaveno na Tikiwiki Postaveno na PHP Postaveno na Smarty Postaveno na ADOdb Vytvořeno pomocí CSS Postaveno na RDF
RSS Wiki rss Články RSS Galerie obrázků
Postaveno na Tikiwiki CMS/Groupware