Eliška Procházková

Eliška ProcházkováJsem absolventkou Konzervatoře v Ostravě v klavírní třídě prof. Milady Šlachtové, na  JAMU v Brně pak ve třídě prof.Inessy Janíčkové. Již od studia na hudební škole i dále, jsem měla opravdu štěstí na ty nejlepší pedagogy, nadšené pro svou práci.Kromě vysoce odborných kvalit mi byl vzorem právě tento jejich přístup. Snažím se, aby žáčci měli ze společné práce radost a také pocit, že jim hudba hodně přináší po všech stránkách. Respektuji individualitu každého žáka, ale vytvářím prostor k soustavné práci a zodpovědnosti k rozdělaným úkolům.

Jako pedagog jsem působila na Konzervatoři v Ostravě a v Plzni, na Pedag.fakultě v Českých Budějovicích a v Plzni, jako korepetitor také v Jihočeském divadle a v Divadle J.K.Tyla v Plzni.

Po odchodu do důchodu se věnuji hlavně základnímu uměleckému školství. Spojuji tradiční vyzkoušené  postupy s novými poznatky, získanými nejen při seminářích "Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků". Práce s dnešními dětmi má svá specifika, ale určité ověřené normy přetrvávají a brzy vedou, třeba mravenčími krůčky k dílčím úspěchům a k potěšení všech zúčastněných.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)